STRUCTOGRAM® System treningowy wykorzystujący najnowsze badania nad mózgiem

Opublikowane 1 lutego 2017 przez Piotr Jankowski w Twoja extra strefa

Structogram® - co to takiego?


Szwajcarski system treningowy oparty na analizie biostrukturalnej ludzkiego mózgu. Odkrywcą tej niezwykłej metody badawczej identyfikującej podstawową strukturę osobowości u człowieka był prof. Paul D. MacLean – amerykański badacz, który zajmował się badaniami nad podstawowymi ewolucyjnymi/ biologicznymi zasadami i mechanizmami działania mózgu. W ten sposób odkryto zależność pomiędzy strukturą mózgu a charakterem (zachowaniem) człowieka. Structogram® daje bazę wiedzy pozwalającą zrozumieć siebie, swoje zachowania i wybory, pomaga ustalić realistyczne, cele rozwinąć strategie osiągnięcia sukcesu oraz wskazać techniki sprzedaży i metody zarządzania, które okazują się być najlepsze i najskuteczniejsze dla nich samych.Zarys możliwości, jakie daje Structogram®STRUCTOGRAM® jest jedynym na rynku badaniem, który określa naturę ludzką, a nie zachowania, które są zmienne. Narzędzie to jest wdrażane w najbardziej prestiżowych i uznanych firmach na całym świecie. Możliwości, jakie daje:


Kadrze kierowniczej: umiejętności indywidualnego podejścia do każdego pracownika, efektywnego delegowania zadań poprzez zrozumienie motywacji pracowników, poznanie metod i warunków optymalizujących pracę podwładnych jak i swoją, poprawa atmosfery w firmie.


Sprzedawcom: uczy koncentracji na potrzebach i upodobaniach klienta, umiejętności tworzenia relacji z klientem opartej na zaufaniu, stwarza warunki do poznania swojej metody sprzedaży, co rzutuje wzrostem wiarygodności, podnosi kwalifikacje sprzedawców w zarządzaniu produktami, wpływa na wzrost efektywności firmy.


Zespołowi: poznanie natury innych członków zespołu oraz własnej umożliwia optymalny podział obowiązków. Nastawienie na działanie i komunikację , porozumienie , wzrost efektywności zespołu, łatwiejsze rozwiązywanie problemów, wpływa korzystnie na ogólną atmosferę wśród współpracowników.


Osobiste korzyści: poznanie mocnych i słabych stron, poznanie pobudek swoich zachowań/decyzji, zrozumienie zachowań innych, metody i warunki, które usprawnią pracę, poprawienie koncentracji i przyswajania wiedzy, uwolnienie potencjału.
CO SPRAWIA, ŻE LUDZIE ODNOSZĄ SUKCESY?Zwycięzcy posiadają, znacznie różniące ich od innych, cechy osobowościowe. Charakteryzują się przede wszystkim autentycznością, indywidualnym stylem i stosowaniem metod i technik, które idealnie do nich pasują. Samo zrozumienie ich własnych struktur osobowości, staje się decydującym czynnikiem dla zastosowania świadomej strategii sukcesów. Jest udowodnione naukowo, że cechy osobowości oraz
zachowanie człowieka zależą od jego indywidualnej struktury mózgu. Poprzez STRUCTOGRAM® możliwe jest poznanie tych cech oraz zastosowanie ich w praktyce.
Zapisz się na szkolenia z wykorzystaniem metody STRUCTOGRAM®

Szkolenie Sprzedażowe 

Szkolenie Interpersonalne 

 

Dowiedz się więcej i zobacz koniecznie:

^0382C0C3106B560250845DE48B4DC4664F26044CBC4BAFB4A6^pimgpsh_fullsize_distr  Structogram - czym jest?

^0382C0C3106B560250845DE48B4DC4664F26044CBC4BAFB4A6^pimgpsh_fullsize_distr Structogram - dlaczego warto?

^0382C0C3106B560250845DE48B4DC4664F26044CBC4BAFB4A6^pimgpsh_fullsize_distrOpinie uczestników treningu Structogram


Dziękujemy Ci, że jesteś z nami.

Dajemy gotowe rozwiązania i narzędzia do pracy oraz wsparcie i motywację.

Jeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się na newsletter.

Zostaw swój adres e-mail na vidi.superszkolenia.pl, a dodatkowo dostaniesz rabat na nasze szkolenia.

x
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych wpisach na blogu!

Zobacz podobne wpisy:
Zobacz wpis
Masz tylko 11 sekund na pierwsze wrażenie!
Jak wskazują badania tylko tyle potrzeba naszemu rozmówcy, na wyrobienie sobie wstępnej opinie na nasz temat.Czyli masz 11 sekund na pierwsze wrażenie, czy w [...]
Zobacz wpis
NIE JEST ZA PÓŹNO – nasz patent na realizację celu.
NIE JEST ZA PÓŹNO – nasz patent na realizację celu. Mamy luty... na pewno w styczniu wyznaczyłeś sobie jakieś cele, albo pomyślałeś o tym co [...]
Zobacz wpis
Jak zmniejszyć stres?
Przeciążenie stresem w pracy może prowadzić do wypalenia zawodowego. Pracownik traci zainteresowanie pracą, jest coraz mniej aktywny, nie odczuwa satysfakcji z wykonywanych zadań. Wcześniej zaangażowany [...]
Dodaj komentarz
To pole musi być wypełnione
To pole musi być wypełnione

To pole musi być wypełnione

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarze (0)
Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.