Bezpłatne szkolenie

Menu ×

Szkolenia dedykowane
Kalendarium Blog
Kontakt

Szkolenia dla handlowców

Superszkolenia Szkolenia zdalne Szkolenia dla handlowców

Skuteczny dział handlowy, profesjonalny personel to najmocniejsza strona firmy. Firmy, które rosną w siłę, znają i stosują tę tajemnicę sukcesu. Dział handlowy i skutecznie działający handlowcy to dział napędowy firmy. Pomagamy handlowcom, managerom i przedsiębiorcom podnosić wyniki poprzez techniki sprzedaży. Dołącz do grona klientów, którzy rosną w siłę i rozwijają swoje firmy.


Krok po kroku w czasie ćwiczeń i praktycznych zajęć pokazujemy  jak skutecznie sprzedawać, negocjować i budować relację z klientem. 

Twój dział handlowy może skorzystać z takich szkoleń:

Skuteczny dział handlowy to dział który stale się rozwija i ćwiczy swoje umiejętności, ponieważ Klient dziś jest wymagający i świadomy. Sprzedaż to umiejętność wymagając treningu i stałego rozwoju. Dziś, jeśli chcesz być skutecznym handlowcem lub mieć zespół handlowców realizujący cele sprzedażowe, warto pomyśleć o wsparciu i rozwoju handlowców by posiadali narzędzia do realizacji celów. Dbając o rozwój umiejętność sprzedażowych może skierować handlowców na szkolenia otwarte, możesz zapisać dowolną ilość pracowników. Szkolenia to praktyczne warsztaty, w czasie których pokazujemy w trakcie ćwiczeń i scenek z uczestnikami jak prezentować ofertę handlową, mówić językiem klienta czy też skutecznie finalizować transakcje. Dzięki aktywnym warsztatom Twoi handlowcy osiągną lepsze wyniki sprzedażowe.


Wszystkie szkolenia prowadzone są przez doświadczonych praktyków, którzy swoje doświadczenie przekazują w aktywnej i praktycznej formie, pokazując sprawdzone sposoby działania. Dzięki aktywnej formie handlowcy trenują poznane techniki. Dbamy w ten sposób, by przekazane techniki miały zastosowanie w realnej pracy i przekładały się na wyniki sprzedażowe i efektywność działań.


  ZOBACZ FILM Z OPINIAMI UCZESTNIKÓW                    referencje ZOBACZ REFERENCJE OD KLIENTÓWOdpowiednio dobrane szkolenia to najważniejsze narzędzia, w jakie  warto wyposażyć handlowców. To umiejętności i techniki pozwalają pracownikom działać skutecznie i rozwijać przedsiębiorstwa. Szkolenia dla działu handlowego to jedne z najważniejszych szkoleń jakie możesz dać swojej firmie, by się rozwijała i prężnie działała.ZAMÓW SZKOLENIE JUŻ DZIŚ I SKUTECZNIE REALIZUJ SWOJE PLANY SPRZEDAŻOWE.

Dostępne szkolenia

Szkolenia dla handlowców
Efektywne techniki sprzedaży
Szkolenia dla handlowców
OBSŁUGA KLIENTA ZDALNA, ONLINE
Szkolenia dla handlowców
Pozyskiwanie nowych klientów - PROSPECTING - sztuka nawiązywania kontaktów biznesowych i skutecznego inicjowania procesu sprzedaży.
Szkolenia dla handlowców
Profesjonalna obsługa trudnego klienta
Szkolenia dla handlowców
Skuteczna sprzedaż zdalna przez telefon i e-mail
Szkolenia dla handlowców
SKUTECZNY HANDLOWIEC - jak budować wartość i efektywnie sprzedawać?

Program partnerski VIDI

Zbuduj swoją niezależność finansową, dzięki swoim kontaktom.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami uczestnictwa w programie
Szczegóły programu

Kontakt

ul. Opolska 1D

44-335 Jastrzębie Zdrój

NIP: 633-171-45-12

Formularz kontaktowy

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać telefon kontaktowy
Proszę podać adres e-mail
Proszę wpisać treść wiadomości
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest wymagana do przesłania zapytania.
© VIDI - Centrum Rozwoju Kadr. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WirtuoziKodu.pl