bezpłatne szkolenie online

Kurs radzenia sobie ze stresem

zapisz się

Profesjonalne Negocjacje ZAAWANSOWANE

 

tel. 32 470 11 75                                   SZKOLENIE DEDYKOWANE 

     

Szkolenie PROFESJONALNE NEGOCJACJE ZAAWANSOWANE prowadzone jest w formie ćwiczeń, gier negocjacyjnych, symulacji i case study.  

Szkolenie w 80% opiera się na ćwiczeniach, grach opartych o scenariusz, analizie nagrań video.

Skuteczne negocjacje to w dużej mierze sztuka działania w sposób, który nie wywołuje w drugiej stronie tzw. negatywnych emocji (m.in. konstruktywna komunikacja, sposób formułowania argumentów), a także rozumienia i kontrolowania swoich emocji wywołanych działaniami partnera negocjacyjnego. Celem warsztatów jest przygotowanie Uczestników do prowadzenia efektywnych działań sprzedażowych oraz wyposażenie w umiejętność posługiwania się wachlarzem najskuteczniejszych taktyk negocjacyjnych, pozwalających skutecznie docierać do docelowej grupy klientów.

Uczestnicy szkolenia ćwiczą na konkretnych i realnych sytuacjach z życia zawodowego. Szkolenia prowadzone przez VIDI Centrum Rozwoju Kadr są szkoleniami narzędziowymi. Uczestnicy dostają do ręki gotowe narzędzia pracy, które mogą wykorzystać już następnego dnia. 20% czasu szkolenia to teoria (inspiracja) poparta przykładami z życia, a 80% czasu szkolenia to ćwiczenia indywidualne i zespołowe, case studies. Warsztaty szkoleniowe są dynamiczne, wypełnione przykładami, symulacjami i praktyką.


Szkolenie skierowane do: dyrektorów, przedstawicieli handlowych (B2B, B2C), konsultantów i doradców oraz  specjalistów ds. sprzedaży.

Czas trwania: 2 dni szkoleniowe (16 godzin szkoleniowych).

SZKOLENIE DEDYKOWANE, program zostanie szczegółowo dostosowany do potrzeb Twojej firmy. W przypadku szkolenia jednodniowego zostaną wybrane elementy, jakie są dla istotne dla Twoich pracowników. Szczegóły do ustalenia.

CHCESZ ZWIĘKSZYĆ SKUTECZNOŚĆ DZIAŁAŃ? Chcesz to szkolenie w formie dedykowanej? Napisz wiadomość na e-mail szkolenia@superszkolenia.pl lub zadzwoń tel. 32 470 11 75.  

Opinie uczestników szkoleń:

Aby skorzystać z warsztatu i doskonalić swoje umiejętności prosimy o kontakt pod adresem e-mail szkolenia@superszkolenia.pl bądź pod numerem telefonu 32 470 11 75.

Pobierz Formularz PDF

Kliknij, aby pobrać formularz, wypełnij i odeślij do nas faxem na numer 32 757 00 36 lub na adres email: szkolenia@superszkolenia.pl

pobierz

Zgłoszenie Online

Kliknij, aby zgłosić udział w szkoleniu poprzez formularz online.

zgłoś się

Kontakt Telefoniczny

Skontaktuj się z konsultantem pod podany numer poniżej.
Profesjonalni konsultanci rzetelnie pomogą Ci w dokonaniu rezerwacji.

Telefon 32 470 11 75

Korzyści

nabycie umiejętność operowania zmiennymi negocjacjami

zdobycie umiejętność argumentowania własnej oferty

poznanie technik wywierania wpływu podczas negocjacji

nabycie umiejętności radzenia sobie z trudnym klientem

poznanie technik radzenia sobie z emocjami

nabycie umiejętność rozwiązywania konfliktów

Cel szkolenia

  • Przypomnienie zakresu szkolenia z negocjacji – poziom podstawowy.

  • Rozwinięcie umiejętności stosowania skutecznych technik negocjacyjnych, poznanie sposobów radzenia sobie z trudnym partnerem.

  • Analiza trudnych sytuacji negocjacyjnych.

  • Ćwiczenia praktyczne sytuacji zgłoszonych przez uczestników, mające na celu utrwalenie i wyrobienie właściwych nawyków działania skutecznego negocjatora.

Program

Na szkolenie można zgłaszać zagadnienia,które chcą Państwo poruszyć z danego zakresu tematycznego.Szczegółowy program szkolenia umieszczony w pliku PDF pobierz

Szkolenie tylko
Dla Twojej Firmy?

Wyslij zapytanie na adres szkolenia@superszkolenia.pl lub zadzwoń na numer 32 470 11 75

Kontakt telefoniczny tel. 32 470 11 75 , fax 32 757 00 36

VIDI - Centrum Rozwoju Kadr ul. Opolska paw. 723, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, woj. śląskie