bezpłatne szkolenie online

Kurs radzenia sobie ze stresem

zapisz się

Zatrudnianie cudzoziemców

tel. 32 470 11 75                            SZKOLENIE DEDYKOWANE 

Przedstawiamy Państwu szkolenie z zakresu zatrudniania cudzoziemców w Polsce uwzględniające najnowsze przepisy prawa oraz wchodzące życie nowelizacje ustaw.

Celem naszego warsztatu jet nabycie umiejętności oceny i weryfikacji potencjału kandydatów do pracy z zagranicy. Wyjaśnienie zagadnień prawnych związanych z tą tematyką. Dzięki szkoleniu zdobędą i rozszerzą Państwo praktyczną wiedzę dotyczącą przepisów prawa regulujących kwestie przyjazdu, pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce.
Poruszane będą podstawowe zagadnienia dotyczące umów o pracę na czas określony zawieranych po 22.02.2016 roku - okres zawarcia umowy, ilość umów, umowy na okres próbny, rozwiązywanie umów zawartych na czas określony.

KORZYŚCI DLA CIEBIE: 

poznasz podstawowe pojęcia związane z zatrudnieniem obcokrajowca
 dowiesz się jakie zezwolenia są konieczne, aby zatrudnić osobę z poza terytorium RP
 poznasz podstawowe przepisy prawa praca

 

Szkolenia prowadzone przez VIDI Centrum Rozwoju Kadr są szkoleniami narzędziowymi. Oznacza to, że Uczestnicy dostają do ręki gotowe narzędzia pracy, które mogą wykorzystać już następnego dnia. Warsztat szkoleniowy to 20% czasu szkolenia - teoria (inspiracja) poparta przykładami z życia, a 80% czasu szkolenia - ćwiczenia indywidualne i zespołowe, case studies, które są dynamiczne, wypełnione przykładami, symulacjami i praktyką.


Szkolenie jest dedykowane dla menadżerów i specjalistów z działów HR, kadrowych.

Czas trwania: 1 dzień szkoleniowy (8 godzin szkoleniowych).


SZKOLENIE DEDYKOWANE - program zostanie szczegółowo dostosowany do potrzeb Twojej firmy. W przypadku szkolenia jednodniowego zostaną wybrane elementy, które są dla Ciebie istotne. Szczegóły do ustalenia.

CHCESZ TO SZKOLENIE W FORMIE DEDYKOWANEJ? Napisz do nas: szkolenia@superszkolenia.pl lub zadzwoń tel. 32 470 11 75  

Opinie Uczestników szkoleń:

Aby skorzystać z warsztatu i doskonalić swoje umiejętności prosimy o kontakt pod adresem e-mail szkolenia@superszkolenia.pl bądź pod numerem telefonu 32 470 11 75.

Pobierz Formularz PDF

Kliknij, aby pobrać formularz, wypełnij i odeślij do nas faxem na numer 32 757 00 36 lub na adres email: szkolenia@superszkolenia.pl

pobierz

Zgłoszenie Online

Kliknij, aby zgłosić udział w szkoleniu poprzez formularz online.

zgłoś się

Kontakt Telefoniczny

Skontaktuj się z konsultantem pod podany numer poniżej.
Profesjonalni konsultanci rzetelnie pomogą Ci w dokonaniu rezerwacji.

Telefon 32 470 11 75

Korzyści

warsztatowy charakter zajęć

małe grupy – indywidualne podejście

darmowe porady i wsparcie

bezterminowy kontakt z trenerem

porady prawne

Cel szkolenia

  • Nabycie umiejętności oceny i weryfikacji potencjału kandydatów do pracy z zagranicy. Wyjaśnienie zagadnień prawnych związanych z tą tematyką

Na szkolenie można zgłaszać zagadnienia,które chcą Państwo poruszyć z danego zakresu tematycznego.Szczegółowy program szkolenia umieszczony w pliku PDF pobierz

Szkolenie tylko
Dla Twojej Firmy?

Wyslij zapytanie na adres szkolenia@superszkolenia.pl lub zadzwoń na numer 32 470 11 75