Jak zdobyć dofinansowanie na szkolenie?

Opublikowane 17 lipca 2018 przez Zespół VIDI w Wpisy

Dofinansowanie do szkolenia VIDI Centrum Rozwoju Kadr.

Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa mają możliwość uzyskania nawet do 80% dofinansowania na szkolenia dla swoich pracowników. Kto może otrzymać dofinansowanie? Dofinansowanie jest ogólnodostępne dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Skorzystać z finansowania mogą wszystkie firmy prowadzące swoją działalność na terenie Polski oraz ich pracownicy (wykonujący pracę na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło).  

 
Jak uzyskać dofinansowanie na szkolenia – sposób postępowania:


 

O dofinansowanie może ubiegać przedsiębiorstwa, składając wniosek o dofinansowanie w operatora np. firma mająca siedzibę w woj. małopolskim ubiega się o dofinansowanie w instytucji: MAŁOPOLSKIE BONY ROZWOJOWE ( https://mbon.pl/).Gdzie szukać informacji dotyczących finansowania usług w regionie? 


Wszelkich informacji dotyczących funkcjonowania Podmiotowych Systemów Finansowania udziela Instytucja Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym w danym regionie.

Kontakty do regionalnych punktów informacyjnych znajdują się na stronie: http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/punkty/#/ Zadzwoń do wskazanego punktu informacyjnego- tam uzyskasz szczegółowe informację.

 

Firma szkoleniowa, która może realizować szkolenia dofinansowane musi spełniać liczne kryteria i posiadać aktualny certyfikat jakości usług szkoleniowych.  VIDI Centrum Rozwoju Kadr posiada taki certyfikat : 


VIDI Centrum Rozwoju Kadr realizuje szkolenia dofinansowane - zapraszamy do zapoznania się z listą naszych usług: SZKOLENIAJeżeli w bazie nie ma szkolenia odpowiadającego Państwa potrzebom, zapraszamy do kontaktu w celu doprecyzowania tematyki/lokalizacji/terminu.

Jeśli interesujesz się dofinansowaniem na szkolenia firmowe, napisz do nas wiadomość: szkolenia@superszkolenia.pl lub zadzwoń tel. 32 470 11 75.   

Jakie są możliwości FINANSOWANE USŁUG ROZWOJOWYCH:

  • Bon rozwojowy  Pierwszy ze schematów finansowania usług rozwojowych realizowany będzie przy wykorzystaniu bonu rozwojowego. Obowiązuje on tylko w trzech województwach: lubuskim, łódzkim i małopolskim.
  • Konta przedpłacone Drugi schemat finansowania usług jest bardzo podobny do systemu bonowego, z wyjątkiem tego, że nie zakłada istnienia bonu. Obowiązuje on wyłącznie w województwie śląskim.
  • Refundacja kosztów usługi rozwojowej Trzeci schemat zakłada refundację kosztów usługi rozwojowej. Obowiązuje on w pozostałych dziesięciu województwach.

DODATKOWO POLECAMY: http://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl/    


    


Dziękujemy Ci, że jesteś z nami.

Dajemy gotowe rozwiązania i narzędzia do pracy oraz wsparcie i motywację.

Jeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się na newsletter.

Zostaw swój adres e-mail na vidi.superszkolenia.pl, a dodatkowo dostaniesz rabat na nasze szkolenia.

x
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych wpisach na blogu!

Zobacz podobne wpisy:
Zobacz wpis
Jak szkolenia wpływają na firmę?
Jak pokazują liczne badania, pracownicy bardzo cenią szkolenia i możliwość rozwój. Zyskują na tym firma i pracownicy. Niezależne źródła pokazują, że dzięki szkoleniom rośnie sprzedaż [...]
Zobacz wpis
Jak prowadzić trudne rozmowy z pracownikiem?
Udzielanie nagany i trudna rozmowa z pracownikiem . Bycie managerem czy szefem zespołu, to nie tylko pozytywne strony tego zawodu, a więc samorealizacja lub [...]
Zobacz wpis
7 Nawyków skutecznego działania Stephena Coveya
Każdy z nas chce sprawnie i szybko realizować zadania. Wskazówki Coveya jest przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą poprawić swoje wyniki w pracy i w [...]
Dodaj komentarz
To pole musi być wypełnione
To pole musi być wypełnione

To pole musi być wypełnione

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarze (0)
Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.