Bezpłatne szkolenie

Menu ×

Szkolenia dedykowane
Kalendarium Blog
Kontakt

Nasz zespół

Superszkolenia O nas Nasz zespół

Gromadzimy wokół siebie ekspertów z doświadczeniem biznesowym, by przekazywać Państwu praktyczną wiedzę, którą można zastosować w realnych działaniach. Dzięki doświadczeniu dobieramy dla Państwa specjalistę, gwarantując oczekiwany efekt szkolenia.

Nasi doradcy z przyjemnością służą wsparciem w dobraniu jak najlepszych szkoleń, dla pracowników, aby Państwa firma rosła w siłę i rozwijała się, wzmacniając swoją pozycję na rynku.

Beata Kubicius
Beata Kubicius

Manager i doradca VIDI. Od 15 lat pomagam i doradzam firmom i przedsiębiorcom, jakie szkolenia będą najlepsze dla ich pracowników, aby ich organizacja prężnie się rozwijała.

Pracuję w firmie VIDI Centrum Rozwoju Kadr. W ciągu mojej pracy służyłam wsparciem i doradztwem 1000 firm i cieszę się, że moja praca przynosi im wymierne rezultaty w postaci wzrostu i zwiększaniu sprzedaży. Współpracujemy między innymi z takim firmami jak Igus Sp. z o.o., mateco podesty ruchome sp. z o.o., Jysk sp. z o.o. i wieloma innymi prężnie działającymi polskimi i zagranicznymi firmami.
Moja praca to moja pasja. Lubię obserwować jak moi klienci rosną w siłę. W wolnym czasie zaszywam się na siłowni lub w saunie.

Telefon:
696 918 316

Adres e-mail:
beata.kubicius@superszkolenia.pl

Piotr Jankowski
Piotr Jankowski

Certyfikowany trener biznesu. Licencjonowany trener STRUCTOGRAM Training System – metodologii bazującej na analizie biostrukturalnej. Konsultant modelu psychometrycznego MTQ48, badającego odporność psychiczną, wykorzystywanego w pracy z wydajnością i efektywnością. Na jego podstawie prowadzi sesje rozwojowe. Trener z dużym doświadczeniem biznesowym zebranym w obszarze zarządzania i kierowania zespołami pracowników. Piotr, jako praktyk, przekazuje sprawdzoną wiedzę z charakterystycznym sobie poczuciem humoru i lekkością w opowiadaniu historii. Dzięki doświadczeniu wie z czym zmagają się w codziennej pracy managerowie. Zna z praktyki aspekty pracy szefów jak planowanie, delegowanie, motywacja i budowanie efektywnych zespołów. Jest praktykiem zarządzania zasobami ludzkimi i kierowania ludźmi.
To, co bardzo cenią uczestnicy to fakt, że na prawdziwych przykładach pokazuje jak zastosować poznane techniki motywowania, kierowania czy prowadzenia trudnych rozmów. Najlepsze praktyki i doświadczenia stanowią kluczowe elementy szkoleń dedykowanych dla ludzi zajmujących się kierowaniem zespołami i firmami. Siła 20 lat praktyki to wyróżnik, który stanowi zdecydowaną wartość dla uczestników szkoleń.

Telefon:
32 470 11 75

Adres e-mail:
piotr.jankowski@superszkolenia.pl

Anna Nizioł-Waga
Anna Nizioł-Waga

TRENER BIZNESU, COACH, DORADCA PERSONALNY. Jest trenerem umiejętności miękkich, coachem i doradcą personalnym. Zawodowo pracuje w obszarze psychologii organizacji i zarządzania oraz psychologii biznesu.

Posiada 15-letnie doświadczenie, przez wiele lat pracowała w obszarze HR wspierając swoich klientów w procesie rekrutacji i wspierania morale zespołu. Przygotowała i zrealizowała 6 pełnych rocznych programów treningowych dla menedżerów oraz 2 półroczne programy szkolenia dla menedżerów w branży telekomunikacyjnej. Szkoli menedżerów także z branży m.in. FMCG, motoryzacyjnej, paliwowej, odzieżowej, gastronomicznej i innych. Doradza w zakresie doskonalenia procesów zarządzania zasobami ludzkimi w sytuacjach strategicznych zmian w organizacji oraz efektywnie wspiera przedsiębiorców w zmianach wymagających połączenia wiedzy prawniczej i psychologii biznesu. Z sukcesem od wielu lat wspiera pracę zespołów w procesie rozwoju, doskonali kompetencje menedżerskie.

Telefon:
32 470 11 75

Adres e-mail:
anna.niziol@superszkolenia.pl

Marta Dyda
Marta Dyda

„NAJLEPSZE SZKOLENIE OD 18 LAT, W KTÓRYM UCZESTNICZYŁAM…” to słowa, które usłyszała od jednego z uczestników prowadzonego przez nią szkolenia. Takie opinie dają jej poczucie sensu pracy z ludźmi podczas konsultacji i na sali szkoleniowej.

Certyfikowany trener biznesu, doradca biznesowy, certyfikowany trener i partner FRIS®, autorka bloga "Zatrzymać by zrozumieć", coach narzędziowy, praktyk sprzedaży, prowadzi autorskie procesy w obszarze biznesu. Jej programami szkoleniowymi byli objęci również urzędnicy sądowi, prokuratorzy, sędziowie i kuratorzy. Doświadczenie w obszarze szkoleniowym zdobywała podczas swojej praktyki zawodowej, pracując w różnych strukturach i środowiskach od prężnie działających firm szkoleniowo-doradczych przez wydawnictwo prawnicze, dzięki czemu ma szeroki ogląd na procesy zachodzące w firmach, zna potrzeby i oczekiwania każdej ze stron, przyjmuje różne perspektywy w projektowaniu szkoleń.

Telefon:
32 470 11 75

Adres e-mail:
marta.dyda@superszkolenia.pl

Wiktor Wojciechowski
Wiktor Wojciechowski

Doświadczony trener, coach, mentor.

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Szkoły Trenerów Dynargie (Szwajcaria), licznych kursów i szkoleń u wybitnych ekspertów (M. Kostecki, B. Tracy, R. Cialdini, A. Batko, R.  Dowson).
Od 18 lat jest trenerem biznesu.
Łączna ilość dni zrealizowanych przez niego szkoleń przekroczyła 1800, ponad 450 dni coachingu oraz 160 dni doradztwa.
Praktyczne doświadczenie sprzedażowe i negocjacyjne pozwala mu dzielić się wiedzą popartą wieloma przykładami. Realizuje projekty szkoleniowe dla sił sprzedaży, dla call center, dla managerów sprzedaży.

Uczy skuteczności w działaniu, a szkolenia prowadzi metodami aktywnymi (gry, ćwiczenia, filmy), dysponuje gromadzonym od lat know how. Jego pasją jest komunikacja interpersonalna, która towarzyszy większości realizowanych przez niego tematów. W swojej codziennej pracy wykorzystuje coaching i mentoring, uczestników szkoleń zapoznaje z NLP i perswazją.

Telefon:
32 470 11 75

Adres e-mail:
wiktor.wojciechowski@superszkolenia.pl

Marek Waśkiewicz
Marek Waśkiewicz

Poprzez niestandardowe i alternatywne metody szkoleniowe, pomaga firmom i jednostkom w skutecznym i efektywnym rozwijaniu się w organizacji.

Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, tworząc platformę wiedzy i komunikacji sprzedażowej, m.in. na łamach takich portali jak Biznes Musi Sprzedawać, Onet Biznes.
Prelegent na Ogólnopolskiej Konferencji Szefów Sprzedaży.
Jego zainteresowania koncentrują się nad możliwościami kształtowania skuteczności w działaniu w dynamicznej sytuacji biznesowej.

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Zarządzanie sprzedażą. Ukończył Akademię Umiejętności Trenerskich.
Uczestnik Szkoły Zarządzania Sprzedażą McHayes&StewardGroup, zakończonej uzyskaniem dyplomu Master of Sales.

Specjalizacja: szkolenia sprzedażowe, menadżerskie, ogólnorozwojowe.

Telefon:
32 470 11 75

Adres e-mail:
marek.waskiewicz@superszkolenia.pl

Program partnerski VIDI

Zbuduj swoją niezależność finansową, dzięki swoim kontaktom.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami uczestnictwa w programie
Szczegóły programu

Kontakt

ul. P. Skargi 6B

44-337 Jastrzębie-Zdrój

NIP: 651-102-47-89

Formularz kontaktowy

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać telefon kontaktowy
Proszę podać adres e-mail
Proszę wpisać treść wiadomości
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest wymagana do przesłania zapytania.
© VIDI - Centrum Rozwoju Kadr. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WirtuoziKodu.pl