Bezpłatne szkolenie

Menu ×

Szkolenia otwarte
Szkolenia dedykowane
Kalendarium Blog Kontakt

Szkolenia dedykowane dla HR i kadr

Superszkolenia Szkolenia dedykowane Szkolenia dedykowane dla HR i kadr

Szkolenia Human Resources (HR) - Klucz do skutecznego zarządzania zasobami ludzkimi ( ZZL)


Zadzwoń, prozamawiamy i sprawdzimy jak możemy Ci pomóc.+48 696 918 316beata.kubicius@superszkolenia.pl 

Doskonałe szkolenia HR dla rozwoju Twojej organizacji

 

Szkolenia HR stanowią fundament sukcesu dynamicznie rozwijających się firm. W VIDI Centrum Rozwoju Kadr prezentujemy kompleksowy pakiet nowoczesnych kursów, doskonalących praktyczne umiejętności pracowników działów HR i kadr, zarówno w obszarze biznesu, jak i administracji publicznej. Nasze szkolenia HR są kluczowym wsparciem dla osób odpowiedzialnych za rekrutację, selekcję oraz rozwój kadry w Twojej organizacji. Decyzje podjęte przez pracowników HR mają istotny wpływ na konkurencyjność firmy i dynamikę jej zespołów. Inwestując w szkolenia HR, inwestujesz w przyszłość swojej firmy.


Szkolenia HR, Wspierające Efektywność Organizacji. 

Bogaty wybór tematów szkoleń HR oraz wsparcie w procesie badania satysfakcji pracowników, rekrutacji czy wprowadzania systemu ocen pracowniczych.


W VIDI Centrum Rozwoju Kadr oferujemy zróżnicowane kursy HR, dostosowane do potrzeb działów personalnych i specjalistów zajmujących się rekrutacją, selekcją pracowników oraz badaniem satysfakcji pracowników. Nasze programy szkoleniowe są elastyczne i dostosowują się do Twoich wymagań. Wybierając spośród stacjonarnych kursów otwartych i zamkniętych w naszym warszawskim centrum, szkoleń w siedzibie Twojej firmy lub kursów online, każdy znajdzie dogodne rozwiązanie, by rozwijać swoje kompetencje w obszarze HR.


W naszym katalogu kursów HR znajdziesz m.in.:


Motywowanie i umiejętne rozmowy z pracownikami

Rozwijaj umiejętności motywowania pracowników i radzenia sobie z trudnymi rozmowami.


Skuteczne Metody w Rekrutacji i Selekcji - Rekrutacja i selekcja pracowników

Opanuj nowoczesne metody selekcji i rekrutacji, które pomogą Ci znaleźć odpowiednich kandydatów dla Twojej firmy.

Employer Branding - Budowanie Konkurencyjnej Pozycji Pracodawcy

Dowiedz się, jak przyciągnąć nowych pracowników, budując atrakcyjny wizerunek pracodawcy. 

Ocena Pracowników

Opanuj metody skutecznej oceny pracowników, umożliwiające wydobycie ich pełnego potencjału i osiągnięcie lepszych wyników.

 

Zatrudnianie Cudzoziemców

Zyskaj wiedzę dotyczącą zatrudniania cudzoziemców i działaj zgodnie z obowiązującymi przepisami.Zadzwoń i porozmawiajmy +48 696 918 316 

🌟  Konsultacje, bez zobowiązań: zadzwoń lub napiszszkolenia@superszkolenia.pl, a nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytania i doradzą, które szkolenia będą dla Ciebie najlepsze.

Podnieś efektywność Twojej załogi z VIDI Centrum Rozwoju Kadr

Właściwie rozwijana firma musi zadbać przede wszystkim o odpowiednie zarządzanie zasobami ludzkimi. To niełatwe zadanie, dlatego organizujemy szkolenia dedykowane dla HR i kadr. Prezentujemy na zajęciach, w jaki sposób skutecznie przydzielać poszczególnych pracowników do konkretnych zadań, wskazujemy też rozwiązania z zakresu motywowania zatrudnianych osób i zwiększania ich zaangażowania. Prowadzący to eksperci Human Resources, którzy są w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania związane właśnie z tą dziedziną. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!


Jakie przepisy prawne są omawiane na szkoleniach dedykowanych dla HR i kadr?


Wspomniane zarządzanie zasobami ludzkimi musi odbywać się zgodnie z obowiązującymi w danym okresie przepisami prawa. Podczas przygotowywania materiałów na szkolenia dla kadr i dedykowane HR bierzemy pod uwagę zmiany zachodzące w poszczególnych kodeksach. Wszelkie nowości uwzględniamy na zajęciach, wskazując uczestnikom legalne metody działania. Podejmujemy takie tematy, jak:


  • CZAS I WYNAGRODZENIA W PRAKTYCE
  • ZAKŁADOWY FUNDUSZ ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH
  • WYPADEK PRZY PRACY - POSTĘPOWANIE
  • KONTROLA TRZEŹWOŚCI PRACOWNIKA 
  • PRAWO PRACY – NAJNOWSZE ZMIANY
  • PROWADZENIE AKT PRACOWNICZYCH – NOWE ZASADY 
  • WYNAGRODZENIE ZA PRACĘ – obliczanie wynagrodzeń w praktyce

Zatrudniani przez nas eksperci dysponują ogromną wiedzą z zakresu Human Resources. Oznacza to m.in. doskonałe przygotowanie do wszystkich organizowanych zajęć. Kompletując zespół prowadzących szkolenia dedykowane dla HR, postawiliśmy na specjalistów przekazujących informacje w przystępny sposób. Mają oni doświadczenie zawodowe, prezentują przykłady zastosowania poszczególnych przepisów prawnych w praktyce, a także umiejętnie posługują się nimi w sytuacjach wzbudzających wątpliwości.


Czy szkolenia dla kadr dotyczą rekrutacji pracowników?


Jedną z kluczowych kwestii w kontekście rozwoju firmy jest zwiększanie liczby stanowisk i zatrudnianie na nich osób kompetentnych. Tym samym niezbędna staje się rekrutacja pracowników, która powinna być przeprowadzana w sposób przemyślany i z uwzględnieniem szczegółowej analizy każdej kandydatury. Szkolenia Human Resources oraz dedykowane kursy dla kadr poruszają również i tę tematykę. Proponujemy m.in. praktyczne warsztaty, na których prowadzący wskazują, jak dokonywać oceny na rozmowach kwalifikacyjnych.


Przygotowywane przez nas są także tzw. szkolenia miękkie dla działów HR i specjalistów zajmujących się wyłącznie lub głównie rekrutacją pracowników. Podczas zajęć omawiamy metody efektywnego komunikowania się z kandydatami na konkretne stanowiska. Dzięki temu kadra kierownicza jest w stanie zdobyć więcej szczegółowych informacji np. dotyczących umiejętności danej osoby aplikującej na wybraną posadę. Szkolenia dedykowane dla HR i kadr to zatem przede wszystkim:

- OCENA PRACOWNIKÓW,

- PROWADZENIE ROZMÓW REKRUTACYJNYCH,

- Motywowanie pracowników i budowanie zaangażowania.


Odpowiednio przeprowadzona rekrutacja daje możliwość zbudowania kompetentnego, profesjonalnego zespołu o wysokim poziomie zaangażowania. To z kolei wpływa na funkcjonowanie samej firmy, czyniąc ją wydajniejszą i tym

samym przynoszącą wyższe zyski właścicielowi. Z tego względu warto postawić na dedykowane szkolenia Human Resources dla kadr z zakresu prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych i dobierania personelu na nowe stanowiska.Co dają szkolenia HR z zakresu oceny pracowników?


W naszej szerokiej ofercie znaleźć można m.in. kursy poruszające tematykę oceny pracowników. Zatrudniane osoby powinny bowiem podlegać kontroli – analiza wywiązywania się przez podwładnych z realizacji powierzonych im zadań to kwestia bardzo istotna w kontekście np. optymalizacji kosztów działania firmy. Dedykowane szkolenia dla HR i kadr pozwalają specjalistom z kadry kierowniczej na dopasowanie optymalnych, nowoczesnych narzędzi i technik oceny zarządzanego zespołu. Przygotowanie szczegółowego raportu pozwala tym samym na zgromadzenie wielu danych z zakresu Human Resources, które z kolei z powodzeniem mogą zostać wykorzystane do zwiększenia efektywności pracowników.


Oprócz tego dedykowane szkolenia dla działów HR dotyczące analizy zatrudnianych osób są przydatne do obniżenia kosztów utrzymania poszczególnych stanowisk. Przy zmniejszonej efektywności jesteśmy w stanie wskazać metody najlepiej sprawdzające się podczas prowadzenia krytycznych rozmów oceniających. Nasi eksperci mają też doświadczenie w szacowaniu potencjału wybranych pracowników. Na dedykowanych kursach Human Resources przeznaczonych dla kadr kierowniczych podpowiadamy, w jaki sposób na podstawie analizy działania podwładnych zaplanować awanse czy podwyżki.  

Wszystkie przekazywane informacje pomagają w rozwijaniu zespołu. Oprócz zaangażowania wzrasta jego produktywność, co ma kluczowe znaczenie w kontekście osiąganych przez firmę zysków. Optymalizacja kosztów poprzez ocenę pracy również jest w tym wypadku bardzo ważna. Jeśli w danym przedsiębiorstwie istnieje wiele stanowisk, a także tworzone są nowe, zdecydowanie warto postawić na realizowane przez nas dedykowane szkolenia dla HR i kadr. Zainteresowane przedsiębiorstwa serdecznie zapraszamy do współpracy

Dostępne szkolenia

Szkolenia dedykowane dla HR i kadr
Budowanie konkurencyjnej pozycji pracodawcy – Employer Branding, jak przyciągnąć nowych pracowników
Szkolenia dedykowane dla HR i kadr
Motywowanie i trudne rozmowy z pracownikami
Szkolenia dedykowane dla HR i kadr
Ocena pracowników
Szkolenia dedykowane dla HR i kadr
Ochrona danych osobowych
Szkolenia dedykowane dla HR i kadr
Rekrutacja i selekcja pracowników
Szkolenia dedykowane dla HR i kadr
Rekrutacja pracowników a różnice pokoleniowe.
Szkolenia dedykowane dla HR i kadr
Zatrudnianie cudzoziemców

Program partnerski VIDI

Zbuduj swoją niezależność finansową, dzięki swoim kontaktom.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami uczestnictwa w programie
Szczegóły programu

Kontakt

ul. P. Skargi 6B

44-337 Jastrzębie-Zdrój

woj. śląskie

NIP: 651-102-47-89

Konsultacje dla przedsiębiorców

Chcesz zwiększyć sprzedaż swojej firmy? Usprawnić proces zarządzania pracownikami lub komunikacji?

Ta konsultacja jest dla Ciebie, jeśli prowadzisz swój biznes i jesteś przedsiębiorcą, która/y chce rozwijać swój biznes w obszarach: sprzedaż, strategia, oferta, budowanie zespołu.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje, podczas których sprawdzimy, gdzie leżą Twoje szanse na poprawę wyników.
W trakcie konsultacji przeanalizujemy Twoją sytuację. Sprawdzimy czy i jakie obszary wymagają rozwoju oraz nad czym warto popracować, przedstawimy konkretne rekomendacje.

Zostaw kontakt a ustalimy termin rozmowy!

Poufność gwarantowana. Konsultacja trwa około 30-45 min. tel. lub na MS Teams.

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać poprawny adres e-mail
Proszę podać poprawny numer telefonu
Proszę wpisać treść wiadomości
Kliknij w przycisk powyżej, aby potwierdzić, że nie jesteś robotem
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest wymagana do przesłania zapytania.
© VIDI - Centrum Rozwoju Kadr. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: WirtuoziKodu.pl

Ustawienia Ciasteczek

Strona korzysta z plików Coookies.

Używamy plików cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania sklepu internetowego, w celu analizy ruchu na naszej stronie oraz pozyskiwania statystyk użytkowania.

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są używane przez strony internetowe w celu zapisania w przeglądarcepewnych danych o użytkowniku.

Zgodnie z prawem, możemy tworzyć pliki cookies na Twoim urządzeniu tylko jeżeli są niezbędne do funkcjonowania strony internetowej. Pliki cookies, które nie są niezbędne do poprawnego działania serwisu możemy zapisywać tylko za Twoją zgodą.

Ten serwis wykorzystuje różnego rodzaju pliki cookies, niektóre z nich są tworzone i zarządzane przez usługi firm trzecich, które wykorzystywane są na naszej stronie.

W dowolnym momencie możesz zmienić lub wycofać swoją zgodę na pliki cookies. W naszej Polityce Prywatności możesz sprawdzić jakie dane i w jaki sposób są przez nas przetwarzane.

Niezbędne

Niezbędne pliki cookies sprawiają, że strona internetowa jest prawdziwie użyteczna, zapewniają podstawowe funkcje jak identyfikacja sesji użytkownika czy autoryzacja dostępu do zabezpieczonych części serwisu. Strona nie może poprawnie funkcjonować bez tych plików cookies.

Funkcjonalne

Używane do zapewnienia dodatkowej funkcjonalności serwisu (np. działania modułu czatu). Ich brak może spowodować wyłączenie niektórych funkcjonalności.

Statystyczne

Te pliki cookie pomagają nam lepiej zrozumieć w jaki sposób użytkownicy korzystają z naszego serwisu poprzez zbieranie i raportowanie anonimowych danych.

Marketingowe

Używane do śledzenia aktywności użytkownika w serwisie w celu lepszego dopasowania treści marketingowych i reklamowych.