Bezpłatne szkolenie

Menu ×

Szkolenia otwarte
Szkolenia dedykowane
Kalendarium Blog Kontakt

KIEROWANIE ZESPOŁEM - nowoczesne techniki kierowania i motywowania pracowników

Superszkolenia Szkolenia otwarte oraz dedykowane KIEROWANIE ZESPOŁEM - nowoczesne techniki kierowania i motywowania pracowników

Szkolenie KIEROWANIE ZESPOŁEM - Osiągnij niesamowite wyniki jako lider!

Czy chciałbyś stać się wyjątkowym liderem, którego zespół osiąga niesamowite wyniki? Jeśli tak, to nasze intensywne szkolenie "KIEROWANIE ZESPOŁEM - nowoczesne techniki kierowania i motywowania pracowników" jest właśnie dla Ciebie!

 

Odkryj najskuteczniejsze metody kierowania: W trakcie szkolenia zgłębimy najnowsze trendy i nowoczesne techniki, które pozwolą Ci rozwinąć Twoje umiejętności przywódcze. Dzięki temu staniesz się liderem, który potrafi osiągać cele zarówno w dynamicznym środowisku biznesowym, jak i wewnętrznych strukturach organizacji.
 

Zmotywuj swój zespół do sukcesu: Nauczysz się jak inspirować swoich pracowników do działania i zaangażowania. Poznasz sprawdzone strategie motywacyjne, które pozwolą Ci budować pozytywną atmosferę w pracy, zwiększyć zaufanie w zespole i osiągnąć wspólne cele.

 

Odblokuj potencjał swojego zespołu: Dzięki praktycznym ćwiczeniom i studiom przypadków nauczysz się rozpoznawać mocne strony swoich współpracowników i efektywnie je wykorzystywać. Zdolności każdego członka zespołu zostaną wydobyte na światło dzienne, co pozwoli osiągnąć znakomite wyniki.

 

Skutecznie zarządzaj konfliktami: Nauczymy Cię, jak radzić sobie z potencjalnymi konfliktami i przeciwnościami w pracy zespołowej. Dzięki temu będziesz w stanie skutecznie zarządzać sytuacjami kryzysowymi i utrzymać harmonię w zespole.

 

Zdobądź przewagę konkurencyjną: Uczestnicząc w naszym szkoleniu, staniesz się liderem, którego zespół generuje wzrost, innowacyjność i sukces. Zbudujesz solidne fundamenty dla długoterminowej stabilności i przewagi na rynku.

 

Każdego dnia mierzysz się z wyzwaniem i masz wiele zadań do wykonania, kontrola i delegowanie, motywowanie tak, aby pracownicy czuli Twoje wsparcie i jednocześnie czuje oko.  Dołącz do nas już dziś, aby zdobyć niezbędne umiejętności, które uczynią Cię doskonałym liderem, motywującym i inspirowanym. Kierowanie zespołem jeszcze nigdy nie było tak satysfakcjonujące! 


   

 Chcesz by Twój zespół pracował efektywnie, samodzielnie i na czas realizował zadania

 

 Chcesz by wspierał Cię, firmę i innych w realizacji celu

 

 Chcesz by pracownicy zaangażowani i wykazywali inicjatywę

   

Przekażemy Ci skuteczne i możliwe do wdrożenia wskazówki dotyczące delegowaniakontroli i udzielania informacji zwrotnej, dzięki którym Twój zespół będzie efektywniej pracował. Dostaniesz praktyczne przykłady do wykorzystania w codziennym kierowaniu zespołem.

   

Poznasz  skuteczne i możliwe do wdrożenia następnego dnia po szkoleniu zasady delegowania, kontroli i udzielania informacji zwrotnej, dzięki czemu zespół, którym kierujesz, będziesz efektywnej pracował. Dostaniesz praktyczne i gotowe przykłady do wykorzystania w swoim codziennym zadaniu, jakim jest kierowanie zespołem. Razem pokażemy krok po kroku, jak delegować zadania, motywować pracowników, i skutecznie komunikować, by pracowali wydajniej i wspólnie dążyli do sukcesu.

Dołącz do setek dyrektorów, managerów, kierowników HR i innych liderów, którzy zrewolucjonizowali swoje zespoły dzięki naszemu szkoleniu.

Osiągnij nową jakość w swoim przywództwie. Zapisz się już dziś!


 

   
   

Pokazujemy krok po kroku, jak delegować zadania, motywować pracowników, by chętniej wykonywali zadania.

Poznasz techniki pracy i sposoby komunikacji dzięki, którym Twój zespół będzie pracować wydajniej i wzrośnie współpraca oraz świadomość, że grają do jednej bramki.

  

Dowiesz się, jak budować relację z pracownikami, by pracowali z zaangażowaniem.

  

Poznasz techniki radzenia sobie w sytuacji trudnych rozmów z pracownikami.

  

Dowiesz się, jak skutecznie kontrolować i egzekwować zadania tak, aby pracownicy czuli odpowiedzialność za to, co robią.

  

Poznasz skuteczne narzędzia budowania zaufania oraz lojalność i atmosferę wzajemnego wsparcia i współpracy.

   

Jako szef zespołu każdego dnia stajesz przed wyzwaniem, jakim jest kierowanie grupą ludzi i Twoim zadaniem jest, by realizowali zadania. 

Wiemy, z jakimi wyzwaniami mierzy się każdego dnia szef zespołu: wiele zadań do wykonania, kontrola i delegowanie, motywowanie tak, aby pracownicy czuli Twoje wsparcie i jednocześnie czuje oko. Trudne rozmowy, rozwiązywanie konfliktów to tylko wierzchołek z góry Twoich wyzwań.

 

Każdego roku szkolimy setki szefów, kierowników i właścicieli firm, pokazując, jak kierować zespołem, by zespół działa skutecznie i samodzielnie. 

W czasie szkolenia pokazujemy jak zarządzać zespołem, kierować i delegować zadania, kontrolować pracowników rozwiązywać sytuacje konfliktowe.


 

Szkolenie skierowane do: dyrektorów, managerów, kadry kierowniczej, działu HR, osób zarządzających, właścicieli firm.

Czas trwania: 2 dni szkoleniowe (16 godzin szkoleniowych).


                       


     

Krok po kroku pokazujemy, jak efektywnie kierować pracownikami. Pokazujemy, jak umiejętnie posługiwać się wachlarzem najskuteczniejszych taktyk komunikacyjnych, pozwalających skutecznie docierać do pracowników i budować z nimi relację aby stworzyć  zmotywowany i zaangażowany zespół.


    

JAK WYGLĄDA SZKOLENIE ZDALNE  prowadzonego on- line i na żywo?

 

     

➡ Uczestnicy biorą aktywny udział w szkoleniu, widzą się i słyszą wzajemnie, oglądają i słuchają na żywo tego, co dzieje się w czasie szkolenia oraz śledzą treści wyświetlane na komputerze prowadzącego. Uczestnicy mogą przez mikrofon komunikować się z trenerem i innymi uczestnikami kursu. 

➡ Szkolenie odbywa się w Twoim biurze lub domu w wirtualnej sali szkoleniowej, na żywo z trenerem. 

➡ Dodatkowo wszyscy mogą zadawać pytania za pośrednictwem chatu online. 

➡ A co najważniejsze, takie szkolenie zawiera również aktywne ćwiczenia i warsztaty, dzięki czemu jest dynamicznie i praktycznie!

 
 
 
 
         


      Metodologia: ĆWICZYMY - trenujemy na prawdziwych realnych sytuacjach, jakie spotykają uczestników w pracy.
Szkolenia prowadzone przez VIDI Centrum Rozwoju Kadr są szkoleniami narzędziowymi.   
Praca w małych grupach warsztatowych  pozwala na zastosowanie metod coachingowych oraz gwarantuje intensywną, warsztatową formę prowadzenia szkolenia. Dostaniesz wsparcie i nową energię do pracy, dzięki motywacji. Dostajesz do ręki gotowe narzędzia pracy, które możesz wykorzystać już następnego dnia. 20% czasu szkolenia to teoria (inspiracja) poparta przykładami z życia, a 80% czasu szkolenia to ćwiczenia indywidualne i zespołowe, case studies. Warsztaty szkoleniowe są dynamiczne, wypełnione przykładami, symulacjami i praktyką. Każdy uczestnik ma szansę przed szkoleniem wypełnić ankietę przedszkoleniową, by warsztat był jeszcze lepiej dostosowany do jego potrzeb i oczekiwań.

     

https://superszkolenia.pl/zgloszenie-online?szkolenie=5de7b7a199f2d945d2401739&termin=OziJHewX1TERMIN PONIŻEJ
TERMINY PONIŻEJ 

To szkolenie dostępne jest także jako dedykowane!
To szkolenie możemy zorganizować specjalnie dla Twojej firmy. Dopasujemy program, czas i miejsce do Twoich potrzeb.
Aby poznać szczegóły skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 696 918 316 lub złóż zapytanie on-line

Opinie uczestników tego szkolenia

Liliana
Bardzo pozytywne odczucia, zupełnie inne podejście do sprzedaży(...) wyłapywanie swoich błędów
Patrycja
Profesjonalnie, rzeczowo, bardzo miła atmosfera.. dużo ćwiczeń i nowych technik. Sprawdziłam ...działa :)
Paweł z Warszawy
Uważam, że szkolenie to pomoże mi być jeszcze lepszym handlowcem. WIEM ŻE JESTEM NAJDROŻSZY, CIESZY MNIE TO ! - dobrze wydane pieniądze.
Dominika
Chciałabym jeszcze raz podziękować za świetne szkolenie "Skuteczny Handlowiec". Dało do myślenia i pomogło w przeanalizowaniu swojego dotychczasowego podejścia do wielu spraw. Nie tylko pomogło w sferze zawodowej ale zmieniło się ogólnie moje podejście do ludzi. Teraz odnoszę większe sukcesy.
Emilia z Krakowa
Szkolenie przeprowadzone konkretnie z podaniem konkretnych przykładów zachowań Klientów i technik, sposobów radzenia sobie w konkretnej sytuacji.
Ewelina
Szkolenie b.pozytywne, spontaniczne, dające możliwość poruszania indywidualnych problemów.Nie pozostawiono pytań bez odpowiedzi. Ogromny plus- życiowe doświadczenie prowadzącego.
Monika
W pełni profesjonalne szkolenie na dany temat. Szkolenie oraz omówione kwestie dodatkowe zadane przez uczestników. Przykłady pomocne w zrozumieniu sprawy.
Grzegorz
Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Uzmysłowiło mi, że popełniam nadal dużo błędów w swojej pracy.
Dominik
Szkolenie prowadzone w bardzo profesjonalny sposób, dużo przykładów...
Marcin
Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Uzmysłowiło mi, że popełniam nadal dużo błędów w swojej pracy.

Terminy szkolenia

18-19 Marca 2024
SZKOLENIA ZDALNE, on-line. Widzimy się LIVE.
25-26 Kwietnia 2024
SZKOLENIA ZDALNE, on-line. Widzimy się LIVE.
30-31 Maja 2024
SZKOLENIA ZDALNE, on-line. Widzimy się LIVE.
27-28 Czerwca 2024
SZKOLENIA ZDALNE, on-line. Widzimy się LIVE.
30-31 Lipca 2024
SZKOLENIA ZDALNE, on-line. Widzimy się LIVE.
29-30 Sierpnia 2024
SZKOLENIA ZDALNE, on-line. Widzimy się LIVE.
26-27 Września 2024
SZKOLENIA ZDALNE, on-line. Widzimy się LIVE.
24-25 Października 2024
SZKOLENIA ZDALNE, on-line. Widzimy się LIVE.
21-22 Listopada 2024
SZKOLENIA ZDALNE, on-line. Widzimy się LIVE.
19-20 Grudnia 2024
SZKOLENIA ZDALNE, on-line. Widzimy się LIVE.

Cena

Wybierz termin z listy powyżej aby wyświetlić cenę szkolenia

Cena zawiera

Konsultacje z ekspertem VIDI
Materiały szkoleniowe
Certyfikat szkolenia
Pomoc i doradztwo

Bonusy w cenie szkolenia

Jako bonus do szkolenia uczestnicy otrzymają wartościowe materiały:

 • E-book  Jak dyscyplinować pracowników, pokażemy praktyczne przykłady i wskazówki działania (wartość 97 zł)

 • KursoBOOK  "Jak radzić sobie ze stresem?" (wartość 197 zł) 


Łączna wartość bonusów: 288 zł 

Pobierz formularz PDF

Kliknij poniżej, aby pobrać formularz.
Wypełnij go i odeślij mailem na adres szkolenia@superszkolenia.pl

Pobierz formularz

Zgłoszenie on-line

Kliknij, aby zgłosić udział w szkoleniu poprzez formularz on-line.

Kontakt telefoniczny

Skontaktuj się z konsultantem pod podany numer poniżej. Profesjonalni konsultanci rzetelnie pomogą Ci w dokonaniu rezerwacji.

Telefon: 696 918 316

Program szkolenia

PRZEKONANIA OGRANICZAJĄCE W ZESPOLE
 • Przekonania a postawa.
 • Jak pracować z przekonaniami ograniczającymi?
UTRZYMANIE EFEKTYWNOŚCI W ZESPOLE
 • Powody braku realizacji zadań - warsztaty.
 • Jak pobudzić działanie w zespole?
OBSZARY DZIAŁAŃ LIDERA
 • Zasady skutecznego przywództwa.
 • Autosabotaż lidera.
 • Autorytet - jak go zbudować?
KOMUNIKACJA
 • Proces komunikacji z podwładnymi.
 • Pozyskiwanie i przetwarzanie informacji,
 • Sztuka zadawania właściwych pytań - warsztat
NARZĘDZIA PRACY LIDERA INFORMACJA ZWROTNA
 • Zasady budowania informacji zwrotnej.
 • Skuteczny model informacji zwrotnej - warsztaty.
 • Zawarcie kontraktu z podwładnym.
INFORMACJA ZWROTNA
 • Krótka informacja zwrotna - wartszaty.
 • Konstruktywna informacja zwrotna - test.
DELEGOWANIE
 • Zasady delegowania.
 • Dlaczego nie deleguję?
 • Określanie celów.
 • Delegowanie - warsztaty.
ORGANIZACJA PRACY ZESPOŁU
 • Podział czasu managera.
 • Jak nie stać się zakładnikiem zespołu?
 • Utrzymanie ciągłości pracy zespołu.
SESJA Z TRENEREM
 • Indywidualne rozmowy z uczestnikami Sesja pytań do trenera

Na szkolenie można zgłaszać zagadnienia,które chcą Państwo poruszyć z danego zakresu tematycznego.

Program partnerski VIDI

Zbuduj swoją niezależność finansową, dzięki swoim kontaktom.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami uczestnictwa w programie
Szczegóły programu

Kontakt

ul. P. Skargi 6B

44-337 Jastrzębie-Zdrój

woj. śląskie

NIP: 651-102-47-89

Konsultacje dla przedsiębiorców

Chcesz zwiększyć sprzedaż swojej firmy? Usprawnić proces zarządzania pracownikami lub komunikacji?

Ta konsultacja jest dla Ciebie, jeśli prowadzisz swój biznes i jesteś przedsiębiorcą, która/y chce rozwijać swój biznes w obszarach: sprzedaż, strategia, oferta, budowanie zespołu.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje, podczas których sprawdzimy, gdzie leżą Twoje szanse na poprawę wyników.
W trakcie konsultacji przeanalizujemy Twoją sytuację. Sprawdzimy czy i jakie obszary wymagają rozwoju oraz nad czym warto popracować, przedstawimy konkretne rekomendacje.

Zostaw kontakt a ustalimy termin rozmowy!

Poufność gwarantowana. Konsultacja trwa około 30-45 min. tel. lub na MS Teams.

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać poprawny adres e-mail
Proszę podać poprawny numer telefonu
Proszę wpisać treść wiadomości
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest wymagana do przesłania zapytania.
© VIDI - Centrum Rozwoju Kadr. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: WirtuoziKodu.pl

Ustawienia Ciasteczek

Strona korzysta z plików Coookies.

Używamy plików cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania sklepu internetowego, w celu analizy ruchu na naszej stronie oraz pozyskiwania statystyk użytkowania.

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są używane przez strony internetowe w celu zapisania w przeglądarcepewnych danych o użytkowniku.

Zgodnie z prawem, możemy tworzyć pliki cookies na Twoim urządzeniu tylko jeżeli są niezbędne do funkcjonowania strony internetowej. Pliki cookies, które nie są niezbędne do poprawnego działania serwisu możemy zapisywać tylko za Twoją zgodą.

Ten serwis wykorzystuje różnego rodzaju pliki cookies, niektóre z nich są tworzone i zarządzane przez usługi firm trzecich, które wykorzystywane są na naszej stronie.

W dowolnym momencie możesz zmienić lub wycofać swoją zgodę na pliki cookies. W naszej Polityce Prywatności możesz sprawdzić jakie dane i w jaki sposób są przez nas przetwarzane.

Niezbędne

Niezbędne pliki cookies sprawiają, że strona internetowa jest prawdziwie użyteczna, zapewniają podstawowe funkcje jak identyfikacja sesji użytkownika czy autoryzacja dostępu do zabezpieczonych części serwisu. Strona nie może poprawnie funkcjonować bez tych plików cookies.

Funkcjonalne

Używane do zapewnienia dodatkowej funkcjonalności serwisu (np. działania modułu czatu). Ich brak może spowodować wyłączenie niektórych funkcjonalności.

Statystyczne

Te pliki cookie pomagają nam lepiej zrozumieć w jaki sposób użytkownicy korzystają z naszego serwisu poprzez zbieranie i raportowanie anonimowych danych.

Marketingowe

Używane do śledzenia aktywności użytkownika w serwisie w celu lepszego dopasowania treści marketingowych i reklamowych.