Bezpłatne szkolenie

Menu ×

Szkolenia otwarte
Szkolenia dedykowane
Kalendarium Blog Kontakt

Szkolenia dla handlowców

Superszkolenia Szkolenia dedykowane Szkolenia dla handlowców

Twoi handlowcy potrzebują strategii działania, procesu sprzedażowego i kompetencji, by działać systematycznie i skutecznie.Zadzwoń porozmawiajmy o Twoich handlowcach i co możemy razem zrobić.

+48 696 918 316beata.kubicius@superszkolenia.pl


Pokażemy Twoim handlowcom jak sprzedawać więcej i lepiej, ale także jak budować trwałe relacje z klientami i wyróżniać się na rynku. Nasze szkolenia handlowe dla sprzedawców to przede wszystkim praktyka i feedback. Twój produkt sam się nie sprzeda. Handlowcy potrzebują kompetencji i umiejętności takich jak znajomość technik sprzedaży, budowania relacji negocjacji i obsługi klienta.🚀 Do uczestników naszych szkoleń podchodzimy indywidualnie, gwarantując przy tym najwyższy poziom obsługi. Tym samym od samego początku inspirujemy handlowców i wskazujemy najlepsze sposoby budowania więzi z klientami. Jako doświadczeni specjaliści, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo wymagający potrafią być współcześni konsumenci. Spełnienie wszystkich ich oczekiwań to zazwyczaj złożony proces, który sprawia, że osoba obsługująca musi być mocno zaangażowana w swoje działania.📌 Sprzedaż w praktyce: Nasze szkolenia nie ograniczają się do teorii. Poprzez praktyczne ćwiczenia i sytuacje z życia zawodowego, Twoi handlowcy zyskają nieocenione doświadczenie w sprzedaży

Relacje z klientami: Nie tylko uczymy technik sprzedażowych, ale także skupiamy się na budowaniu długotrwałych relacji z klientami. Lojalność klientów to klucz do sukcesu, który omawiamy w każdym aspekcie naszego szkolenia.

📌Skuteczne Techniki Sprzedażowe: Dzielimy się z Twoimi handlowcami tajemnicami skutecznych negocjacji, tworzenia trwałych relacji z klientami i strategiami zamykania transakcji. Każdy krok jest przemyślany i dopasowany do ich potrzeb.

Chcesz, by sprzedaż była systematyczna i stale rosła…chcesz realizować swoje cele sprzedażowe.  Zadzwoń i porozmawiajmy +48 696 918 316 


🌟 Konsultacje bez zobowiązań: zadzwoń lub napisz szkolenia@superszkolenia.pl, a nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytania i doradzą, które szkolenia będą dla Ciebie najlepsze. 

Spersonalizowane podejście i 20 letnie doświadcznie podpowie nam czy dane nam jest razem współpracować i wspólnie wybrać strategię dopasowana do Ciebie.   

 

🌟 Wyróżnij się: Wspieramy Twoich handlowców w kreowaniu unikalnej marki osobistej. Dzięki temu będą się wyróżniać na rynku i pozyskiwać klientów nie tylko dzięki produktom, ale także dzięki swojemu podejściu.

Monitorowanie wyników: Dostaniesz łatwe wytyczne do tego by sprawdzić, czy Twoich handlowców, wdrażają poznane techniki i oraz ustalimy wspólnie jak rozwijać handlowców by byli realizowali cele sprzedażowe. Dzięki temu będziesz mógł w jasny sposób ocenić, które działania przynoszą efekty i czy są zgodne ze strategią sprzedażową Twojej firmy.

Wsparcie: Nasza współpraca nie kończy się na szkoleniu. Jesteśmy tu, by wspierać Cię i Twoich handlowców na każdym etapie. Twój sukces to nasza nagroda.

  

Czas na działanie!


Skontaktuj się z nami pod numerem +48 696 918 316 lub napisz na szkolenia@superszkolenia.pl by dowiedzieć się, jak nasze szkolenia mogą zmienić grę w Twojej firmie. Przygotuj się na przyszłość, w której Twoi handlowcy będą przewodzić rynkowi.

 

Pozwól nam pokazać Ci, że sukces w sprzedaży to nie tylko marzenie, ale osiągalna rzeczywistość.


Rozwijaj swój biznes, rozwijając swoich ludzi.
LICZĄ SIĘ REZULTATY 👍  


Pomagamy budować sprzedaż i skuteczne działy dzięki autorskiej strategii SKS - Strategia, Kompetencje, Systematyczność.


Interesują Cię konkretne szkolenia sprzedażowe dla handlowców, to kliknij wybrany temat: 

 

🌟 Wyróżnij się: Wspieramy Twoich handlowców w kreowaniu unikalnej marki osobistej. Dzięki temu będą się wyróżniać na rynku i pozyskiwać klientów nie tylko dzięki produktom, ale także dzięki swojemu podejściu.

Monitorowanie wyników: Dostaniesz łatwe wytyczne do tego by sprawdzić, czy Twoich handlowców, wdrażają poznane techniki i oraz ustalimy wspólnie jak rozwijać handlowców by byli realizowali cele sprzedażowe. Dzięki temu będziesz mógł w jasny sposób ocenić, które działania przynoszą efekty i czy są zgodne ze strategią sprzedażową Twojej firmy.

 Wsparcie: Nasza współpraca nie kończy się na szkoleniu. Jesteśmy tu, by wspierać Cię i Twoich handlowców na każdym etapie. Twój sukces to nasza nagroda.


 NASZ TEAM:


🌟 Wyróżnij się: Wspieramy Twoich handlowców w kreowaniu unikalnej marki osobistej. Dzięki temu będą się wyróżniać na rynku i pozyskiwać klientów nie tylko dzięki produktom, ale także dzięki swojemu podejściu.
Wsparcie: Nasza współpraca nie kończy się na szkoleniu. Jesteśmy tu, by wspierać Cię i Twoich handlowców na każdym etapie. Twój sukces to nasza nagroda.


Zapewniamy, że nasze szkolenia dla handlowców zostały opracowane z troską o każdy detal. Podczas zajęć poruszamy najistotniejsze kwestie dotyczące zarówno samego podejścia do obsługi kontrahentów, jak i skutecznego finalizowania transakcji. Do współpracy zapraszamy właścicieli małych, średnich oraz dużych firm, którym zależy na tym, aby kadra odpowiedzialna za nawiązywanie nowych i utrzymywanie istniejących relacji z klientami dobrze wywiązywała się ze swoich obowiązków. Nie mamy żadnych wątpliwości, że przygotowany przez nas kurs przedstawiciela handlowego wyczerpie oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców.

Szkolenia dla handlowców – dlaczego warto? 


Z jakich konkretnie powodów warto oddelegować pracownika na kurs przedstawiciela handlowego? Rzetelna obsługa klientów wymaga nie tylko doskonałej znajomości zagadnień charakterystycznych dla branży, ale także umiejętnego nawiązywania relacji z kontrahentami i utrzymywania ich na jak najwyższym poziomie. Organizowane przez nas szkolenia dla handlowców pozwalają szczegółowo zapoznać się z najistotniejszymi kwestiami dotyczącymi skutecznej sprzedaży. 

Bez względu na to, czy chodzi o produkt, czy też o usługę – nasi specjaliści zadbają o to, aby przekazać niezbędną wiedzę w sposób usystematyzowany i przystępny. Szkolenia dla handlowca to bez wątpienia jeden z najskuteczniejszych sposobów na to, aby zadbać o dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa. Serdecznie zachęcamy zatem do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz do rezerwowania terminów. Gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz indywidualne podejście do zlecenia.

Kurs przedstawiciela handlowego – zajęcia praktyczne

Bardzo ważną częścią organizowanych przez nas szkoleń dla handlowców są zajęcia praktyczne. Podczas nich aranżujemy scenki oraz ćwiczenia, które pozwalają zapoznać się z najczęściej spotykanymi typami klientów. Zdobyta w ten sposób wiedza umożliwia odpowiednie reagowanie na niespodziewane sytuacje. Co więcej – dzięki praktycznym kursom na przedstawiciela handlowego osoby odpowiedzialne za sprzedaż w firmie zyskują doświadczenie niezbędne do finalizowania różnego rodzaju transakcji. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty usługowej już dziś!

Szkolenia dla handlowców – zadbaj o maksymalizację zysków!

Nie mamy wątpliwości, że organizowane przez nas szkolenia dla handlowców mogą być traktowane jako szeroko zakrojona inwestycja. Dzieje się tak dlatego, że dysponujący odpowiednio usystematyzowaną wiedzą pracownicy odpowiedzialni za sprzedaż znają techniki negocjacji, które pozwalają na utrzymanie satysfakcjonującej marży. Fakt ten ma oczywiście bezpośrednie przełożenie na generowane przez przedsiębiorstwo zyski. Jeśli zatem zależy Państwu na dynamicznym rozwoju firmy, to nasze szkolenia handlowe dla sprzedawców z pewnością wyczerpią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Kurs przedstawiciela handlowego – wypracuj przewagę nad konkurencją!

Współcześnie w każdej branży ma się do czynienia z ogromną konkurencją. Aby utrzymać się na rynku, warto postawić na wdrożenie działań, których głównym celem jest wyraźne zwiększenie skuteczności sprzedaży. Z myślą o najbardziej wymagających odbiorcach przygotowaliśmy szkolenia handlowe dla sprzedawców. Dzięki wiedzy teoretycznej oraz ćwiczeniom praktycznym pracownicy uczą się nie tylko właściwej obsługi kontrahentów, ale także sposobów finalizowania transakcji w sposób satysfakcjonujący dla obu stron. Kurs przedstawiciela handlowego to bez wątpienia jeden z najskuteczniejszych sposobów na to, aby wypracować przewagę nad konkurencją. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz do kontaktu!

Szkolenia dla handlowców – skorzystaj z najlepszej oferty!

Nasz zespół złożony jest przede wszystkim z doświadczonych praktyków biznesu, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak istotna jest rola dobrego przedstawiciela handlowego w nowoczesnej firmie. Z tego właśnie powodu zadbaliśmy o to, aby proponowane kursy i szkolenia zostały zaplanowane z troską o każdy detal. Stawiamy na zajęcia praktyczne oraz na naukę technik umożliwiających skuteczną obsługę nawet najbardziej wymagających kontrahentów. Ćwiczenia prowadzimy w małych grupach, dbając o najwyższy poziom obsługi.

Do współpracy zapraszamy małe, średnie oraz duże firmy – bez względu na branżę, w jakiej działają. Gwarantujemy, że wiedza zdobyta na naszych szkoleniach dla handlowców pomoże nie tylko w maksymalizacji potencjalnych zysków, ale także w dynamiczniejszym rozwoju przedsiębiorstwa.

Dostępne szkolenia

Szkolenia dla handlowców
Efektywne techniki sprzedaży
Szkolenia dla handlowców
Jak skutecznie i profesjonalnie załatwić reklamację?
Szkolenia dla handlowców
MISTRZ SPRZEDAŻY- zaawansowane techniki sprzedaży i strategie działania
Szkolenia dla handlowców
Nowoczesne techniki pokonywania obiekcji i finalizacji transakcji
Szkolenia dla handlowców
Obrona ceny i marży w rozmowie handlowej
Szkolenia dla handlowców
Obsługa klienta i budowanie relacji
Szkolenia dla handlowców
Obsługa Trudnego Klienta
Szkolenia dla handlowców
Pozyskiwanie nowych klientów - PROSPECTING - sztuka nawiązywania kontaktów biznesowych i skutecznego inicjowania procesu sprzedaży.
Szkolenia dla handlowców
Profesjonalna obsługa trudnego klienta
Szkolenia dla handlowców
Profesjonalne negocjacje i obrona ceny
Szkolenia dla handlowców
SKUTECZNA SPRZEDAŻ TELEFONICZNA - jak sprzedawać i prezentować produkty
Szkolenia dla handlowców
Skuteczna sprzedaż w świecie social media.
Szkolenia dla handlowców
Skuteczne zamykanie sprzedaży - techniki finalizacji
Szkolenia dla handlowców
SKUTECZNY HANDLOWIEC - jak budować wartość i efektywnie sprzedawać?
Szkolenia dla handlowców
Social Selling na LinkedIn: Budowanie Skutecznych Relacji Biznesowych
Szkolenia dla handlowców
STRUCTOGRAM Training System 1 - klucz do poznania samego siebie
Szkolenia dla handlowców
Techniki sprzedaży dla doradców technicznych
Szkolenia dla handlowców
Telefoniczne umawianie spotkań
Szkolenia dla handlowców
Zaawansowane techniki sprzedaży

Program partnerski VIDI

Zbuduj swoją niezależność finansową, dzięki swoim kontaktom.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami uczestnictwa w programie
Szczegóły programu

Kontakt

ul. P. Skargi 6B

44-337 Jastrzębie-Zdrój

woj. śląskie

NIP: 651-102-47-89

Konsultacje dla przedsiębiorców

Chcesz zwiększyć sprzedaż swojej firmy? Usprawnić proces zarządzania pracownikami lub komunikacji?

Ta konsultacja jest dla Ciebie, jeśli prowadzisz swój biznes i jesteś przedsiębiorcą, która/y chce rozwijać swój biznes w obszarach: sprzedaż, strategia, oferta, budowanie zespołu.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje, podczas których sprawdzimy, gdzie leżą Twoje szanse na poprawę wyników.
W trakcie konsultacji przeanalizujemy Twoją sytuację. Sprawdzimy czy i jakie obszary wymagają rozwoju oraz nad czym warto popracować, przedstawimy konkretne rekomendacje.

Zostaw kontakt a ustalimy termin rozmowy!

Poufność gwarantowana. Konsultacja trwa około 30-45 min. tel. lub na MS Teams.

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać poprawny adres e-mail
Proszę podać poprawny numer telefonu
Proszę wpisać treść wiadomości
Kliknij w przycisk powyżej, aby potwierdzić, że nie jesteś robotem
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest wymagana do przesłania zapytania.
© VIDI - Centrum Rozwoju Kadr. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: WirtuoziKodu.pl

Ustawienia Ciasteczek

Strona korzysta z plików Coookies.

Używamy plików cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania sklepu internetowego, w celu analizy ruchu na naszej stronie oraz pozyskiwania statystyk użytkowania.

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są używane przez strony internetowe w celu zapisania w przeglądarcepewnych danych o użytkowniku.

Zgodnie z prawem, możemy tworzyć pliki cookies na Twoim urządzeniu tylko jeżeli są niezbędne do funkcjonowania strony internetowej. Pliki cookies, które nie są niezbędne do poprawnego działania serwisu możemy zapisywać tylko za Twoją zgodą.

Ten serwis wykorzystuje różnego rodzaju pliki cookies, niektóre z nich są tworzone i zarządzane przez usługi firm trzecich, które wykorzystywane są na naszej stronie.

W dowolnym momencie możesz zmienić lub wycofać swoją zgodę na pliki cookies. W naszej Polityce Prywatności możesz sprawdzić jakie dane i w jaki sposób są przez nas przetwarzane.

Niezbędne

Niezbędne pliki cookies sprawiają, że strona internetowa jest prawdziwie użyteczna, zapewniają podstawowe funkcje jak identyfikacja sesji użytkownika czy autoryzacja dostępu do zabezpieczonych części serwisu. Strona nie może poprawnie funkcjonować bez tych plików cookies.

Funkcjonalne

Używane do zapewnienia dodatkowej funkcjonalności serwisu (np. działania modułu czatu). Ich brak może spowodować wyłączenie niektórych funkcjonalności.

Statystyczne

Te pliki cookie pomagają nam lepiej zrozumieć w jaki sposób użytkownicy korzystają z naszego serwisu poprzez zbieranie i raportowanie anonimowych danych.

Marketingowe

Używane do śledzenia aktywności użytkownika w serwisie w celu lepszego dopasowania treści marketingowych i reklamowych.