Bezpłatne szkolenie

Menu ×

Szkolenia otwarte
Szkolenia dedykowane
Kalendarium Blog
Kontakt

Szkolenia dla handlowców

Superszkolenia Szkolenia otwarte Szkolenia dla handlowców

Jeśli tu trafiłeś to znaczy, że jesteś gotów na pracę i szukasz rozwiązań, które tobie i handlowcom przyniosą oczekiwane rezultaty. Szkolenia sprzedażowe dla handlowców 


Interesują Cię (kliknij wybrany temat): 

   


 

✅ Celem szkolenia jest podnoszenie kompetencji pracowników działu handlowego w celu  podniesienie umiejętności handlowych, aby zwiększyć skuteczność działań sprzedażowych. Celem praktycznych warsztatów jest  POZNANIE SKUTECZNYCH TECHNIK SPRZEDAŻY  oraz PROWADZENIA DZIAŁAŃ HANDLOWYCH.▶  Krok po kroku pokazujemy, jak przygotować się do rozmów z klientami, jak radzić sobie z obiekcjami, jak przedstawiać ofertę, jak budować relacje, jak zamykać sprzedaż.▶  W zależności od formy sprzedaży skupiamy się na doskonaleniu technik sprzedaży, sprzedaży przez telefon i cold callingu, obsłudze klienta czy negocjacjach. 

 

Skuteczny dział handlowy, profesjonalny personel to najmocniejsza strona firmy. Firmy, które rosną w siłę, znają i stosują tę tajemnicę sukcesu. Dział handlowy i skutecznie działający handlowcy to dział napędowy firmy. Pomagamy handlowcom, managerom i przedsiębiorcom podnosić wyniki poprzez techniki sprzedaży. Dołącz do grona klientów, którzy rosną w siłę i rozwijają swoje firmy. 

Krok po kroku w czasie ćwiczeń i praktycznych zajęć pokazujemy  jak skutecznie sprzedawać, negocjować i budować relację z klientem.  

Twój dział handlowy może skorzystać z takich szkoleń:Skuteczny dział handlowy to dział, który stale się rozwija i ćwiczy swoje umiejętności, ponieważ Klient dziś jest wymagający i świadomy. Sprzedaż to umiejętność wymagające treningu i stałego rozwoju. Dziś, jeśli chcesz być skutecznym handlowcem lub mieć zespół handlowców realizujący cele sprzedażowe, warto pomyśleć o wsparciu i rozwoju handlowców, by posiadali narzędzia do realizacji celów.Szkolenia to praktyczne warsztaty, gdzie pokazujemy w trakcie ćwiczeń i scenek z uczestnikami jak prezentować ofertę handlową, mówić językiem klienta czy też skutecznie finalizować transakcje. Dzięki aktywnym warsztatom Twoi handlowcy osiągną lepsze wyniki sprzedażowe.Wszystkie szkolenia prowadzone są przez doświadczonych praktyków, którzy swoje doświadczenie przekazują w aktywnej i praktycznej formie, pokazując sprawdzone sposoby działania. Dzięki aktywnej formie handlowcy trenują poznane techniki. Dbamy w ten sposób, by przekazane techniki miały zastosowanie w realnej pracy i przekładały się na wyniki sprzedażowe i efektywność działań. 

  ZOBACZ FILM Z OPINIAMI UCZESTNIKÓW                     ZOBACZ REFERENCJE OD KLIENTÓW 

Odpowiednio dobrane szkolenia to najważniejsze narzędzia, w jakie  warto wyposażyć handlowców. To umiejętności i techniki pozwalają pracownikom działać skutecznie i rozwijać przedsiębiorstwa. Szkolenia dla działu handlowego to jedne z najważniejszych szkoleń, jakie możesz dać swojej firmie, by się rozwijała i prężnie działała.  ZAMÓW SZKOLENIE JUŻ DZIŚ I SKUTECZNIE REALIZUJ SWOJE PLANY SPRZEDAŻOWE.


Dostępne szkolenia

Szkolenia dla handlowców
Efektywne techniki sprzedaży
Szkolenia dla handlowców
MISTRZ SPRZEDAŻY- zaawansowane techniki sprzedaży i strategie działania
Szkolenia dla handlowców
Obrona ceny i marży w rozmowie handlowej
Szkolenia dla handlowców
Obsługa klienta i budowanie relacji
Szkolenia dla handlowców
Obsługa Trudnego Klienta
Szkolenia dla handlowców
Pozyskiwanie nowych klientów - PROSPECTING - sztuka nawiązywania kontaktów biznesowych i skutecznego inicjowania procesu sprzedaży.
Szkolenia dla handlowców
Profesjonalne negocjacje i obrona ceny
Szkolenia dla handlowców
SKUTECZNA SPRZEDAŻ TELEFONICZNA - jak sprzedawać i prezentować produkty
Szkolenia dla handlowców
Skuteczne zamykanie sprzedaży - techniki finalizacji
Szkolenia dla handlowców
SKUTECZNY HANDLOWIEC - jak budować wartość i efektywnie sprzedawać?
Szkolenia dla handlowców
Telefoniczne umawianie spotkań

Program partnerski VIDI

Zbuduj swoją niezależność finansową, dzięki swoim kontaktom.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami uczestnictwa w programie
Szczegóły programu

Kontakt

ul. P. Skargi 6B

44-337 Jastrzębie-Zdrój

NIP: 651-102-47-89

Formularz kontaktowy

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać telefon kontaktowy
Proszę podać adres e-mail
Proszę wpisać treść wiadomości
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest wymagana do przesłania zapytania.
© VIDI - Centrum Rozwoju Kadr. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WirtuoziKodu.pl