Bezpłatne szkolenie

vcc vcc

Certyfikat jakości szkoleń

Menu ×

Szkolenia dedykowane
Kalendarium Blog
Kontakt

Szkolenia dla kadry kierowniczej

Superszkolenia Szkolenia otwarte Szkolenia dla kadry kierowniczej

Zarządzanie ludźmi to jeden z ważniejszych aspektów działalności każdego przedsiębiorstwa. Z myślą o kierownikach, menadżerach i innych pracownikach zarządów firm, przygotowaliśmy szkolenia dla kadry kierowniczej.

Do udziału w praktycznych warsztatach z zarządzania zapraszamy firmy, które chcą zyskać cenną wiedzę na temat efektywnego kierowania zespołem. Kursy prowadzone są przez doświadczonych praktyków, będących godnym partnerem w budowaniu sukcesu w zarządzaniu firmą. 

Profesjonalny personel to najmocniejsza strona firmy. Firmy, które rosną w siłę, znają i stosują tę tajemnicę sukcesu. Pomagamy kadrze kierowniczej, managerom i przedsiębiorcom rozwijać firmę poprzez sprawdzone narzędzia delegowania, kontroli i motywowania. Dołącz do grona klientów, którzy rosną w siłę i rozwijają swoje firmy.

Krok po kroku w czasie ćwiczeń i praktycznych zajęć pokazujemy jak skutecznie budować zaangażowane zespoły, kierować ludźmi, delegować zadania i kontrolować.


Szkolenia dla kadry kierowniczej z zakresu kierowania zespołem, motywowania, delegowania i kontroli to podstawa budowania skutecznej firmy. 
Szkolenia to praktyczne warsztaty, w których czasie pokazujemy w trakcie ćwiczeń i scenek z uczestnikami jak zarządzać zespołem, motywować go do pracy, budować zaangażowanie, prowadzić trudne rozmowy z pracownikami. Skutecznie delegować zadania by wykonanie i kontrolować pracowników. Dzięki aktywnym warsztatom zbudujesz zaangażowany zespół i zrealizujesz swoje cele biznesowe. Szeroka oferta szkoleń, z których może skorzystać Twoja kadra kierownicza, to np:

 • kierowanie zespołem
 • motywowanie pracowników
 • zarządzanie zespołem sprzedażowym
 • zarządzanie konfliktem
 • zarządzanie zmianą
 • zarządzanie zespołem
 • zarządzanie projektami

 • i również

 • zarządzanie czasem i organizacja pracy
 • komunikacja i współpraca w zespole

 • czy 

 • wystąpienia publiczne
 • Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych praktyków, trenerów z ponad 20-letnim doświadczeniem biznesowym, którzy swoje doświadczenie przekazują w aktywnej i praktycznej formie, pokazując sprawdzone sposoby działania. Dzięki aktywnej formie i praktycznym ćwiczeniom trenują poznane techniki. Dbamy w ten sposób, by przekazane techniki miały zastosowanie w realnej pracy i przekładały się na wyniki i efektywność działań.

  Skutecznie wspieramy szefów i kadrę kierowniczą dając im do ręki sprawdzone narzędzia pracy.    ZOBACZ FILM Z OPINIAMI UCZESTNIKÓW                    referencje ZOBACZ REFERENCJE OD KLIENTÓW  Odpowiednia kadra kierownicza jest w stanie zbudować zespół marzeń i wznieść firmę na wyżyny. To umiejętności i techniki pozwalają pracownikom działać skutecznie i rozwijać przedsiębiorstwa. 


  Dobry szef to przywódca i lider. Zostań  efektywnym szefem. Skorzystaj ze szkoleń menedżerskich przepełnionych praktycznymi radami i wskazówkami jak działać.


   ZAMÓW SZKOLENIE JUŻ DZIŚ I SKUTECZNIE REALIZUJ i BUDUJ SILNĄ i ROZWIJAJĄCĄ SIĘ FIRMĘ.

  Dostępne szkolenia

  Szkolenia dla kadry kierowniczej
  Kierowanie zespołem - trening menedżerski
  Szkolenia dla kadry kierowniczej
  Motywowanie pracowników i budowanie zaangażowania
  Szkolenia dla kadry kierowniczej
  Zaawansowane kierowanie zespołem
  Szkolenia dla kadry kierowniczej
  Zarządzanie zespołem sprzedażowym
  Szkolenia dla kadry kierowniczej
  Zarządzanie zespołem w pigułce

  Program partnerski VIDI

  Zbuduj swoją niezależność finansową, dzięki swoim kontaktom.
  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami uczestnictwa w programie
  Szczegóły programu

  Kontakt

  ul. Opolska 1D

  44-335 Jastrzębie Zdrój

  32 757 00 36

  NIP: 633-171-45-12

  Formularz kontaktowy

  Proszę podać imię i nazwisko
  Proszę podać telefon kontaktowy
  Proszę podać adres e-mail
  Proszę wpisać treść wiadomości
  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest wymagana do przesłania zapytania.
  © VIDI - Centrum Rozwoju Kadr. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Realizacja WirtuoziKodu.pl