Bezpłatne szkolenie

Menu ×

Szkolenia otwarte
Szkolenia dedykowane
Kalendarium Blog
Kontakt

Szkolenia dla kadry kierowniczej

Superszkolenia Szkolenia otwarte Szkolenia dla kadry kierowniczej

Szkolenia dla kadry kierowniczejInteresują Cię (kliknij wybrany temat): Zarządzanie ludźmi to jeden z ważniejszych aspektów działalności każdego przedsiębiorstwa. Z myślą o kierownikach, menadżerach i innych pracownikach zarządów firm, przygotowaliśmy szkolenia dla kadry kierowniczej.Do udziału w praktycznych warsztatach z zarządzania zapraszamy firmy, które chcą zyskać cenną wiedzę na temat efektywnego kierowania zespołem. Kursy prowadzone są przez doświadczonych praktyków, będących godnym partnerem w budowaniu sukcesu w zarządzaniu firmą. Profesjonalny personel to najmocniejsza strona firmy. Firmy, które rosną w siłę, znają i stosują tę tajemnicę sukcesu. 

 

Pomagamy kadrze kierowniczej, managerom i przedsiębiorcom rozwijać firmę poprzez sprawdzone narzędzia delegowania, kontroli i motywowania. Dołącz do grona klientów, którzy rosną w siłę i rozwijają swoje firmyopinia po szkoleniu szkolenie dla kadry kierowniczej opinia kierowanie zespołem opinia po szkoleniuopina po szkoleniu dla kadry kierowniczej    
Krok po kroku w czasie ćwiczeń i praktycznych zajęć pokazujemy jak skutecznie budować zaangażowane zespoły, kierować ludźmi, delegować zadania i kontrolować.


Szkolenia dla kadry kierowniczej z zakresu kierowania zespołem, motywowania, delegowania i kontroli to podstawa budowania skutecznej firmy. Szkolenia VIDI to praktyczne warsztaty, w których czasie pokazujemy w trakcie ćwiczeń i scenek z uczestnikami jak zarządzać zespołem, motywować go do pracy, budować zaangażowanie, prowadzić trudne rozmowy z pracownikami. Skutecznie delegować zadania by wykonanie i kontrolować pracowników. Dzięki aktywnym warsztatom zbudujesz zaangażowany zespół i zrealizujesz swoje cele biznesowe. Szeroka oferta szkoleń, z których może skorzystać Twoja kadra kierownicza, to np:

Również:
 

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych praktyków, trenerów z ponad 20-letnim doświadczeniem biznesowym, którzy swoje doświadczenie przekazują w aktywnej i praktycznej formie, pokazując sprawdzone sposoby działania. Dzięki aktywnej formie i praktycznym ćwiczeniom trenują poznane techniki. Dbamy w ten sposób, by przekazane techniki miały zastosowanie w realnej pracy i przekładały się na wyniki i efektywność działań. 

Skutecznie wspieramy szefów i kadrę kierowniczą dając im do ręki sprawdzone narzędzia pracy.   ZOBACZ FILM Z OPINIAMI UCZESTNIKÓW                    referencjeZOBACZ REFERENCJE OD KLIENTÓW

Odpowiednia kadra kierownicza jest w stanie zbudować zespół marzeń i wznieść firmę na wyżyny. To umiejętności i techniki pozwalają pracownikom działać skutecznie i rozwijać przedsiębiorstwa. Dobry szef to przywódca i lider. Zostań  efektywnym szefem. Skorzystaj ze szkoleń menedżerskich przepełnionych praktycznymi radami i wskazówkami jak działać.  ZAMÓW SZKOLENIE JUŻ DZIŚ I SKUTECZNIE REALIZUJ i BUDUJ SILNĄ i ROZWIJAJĄCĄ SIĘ FIRMĘ.


Dostępne szkolenia

Szkolenia dla kadry kierowniczej
Zarządzanie zespołem i motywowanie pracowników.
Szkolenia dla kadry kierowniczej
Delegowanie zadań i ich egzekwowanie
Szkolenia dla kadry kierowniczej
KIEROWANIE ZESPOŁEM - nowoczesne techniki kierowania i motywowania pracowników
Szkolenia dla kadry kierowniczej
TRUDNE ROZMOWY Z PRACOWNIKAMI - rozmowy dyscyplinujące i motywujące, oceniające, monitorujące
Szkolenia dla kadry kierowniczej
ZAAWANSOWANE KIEROWANIE ZESPOŁEM - trening menedżerski, coaching, motywowanie, przekazywania informacji zwrotnej w praktyce
Szkolenia dla kadry kierowniczej
Zarządzanie konfliktem i radzenie sobie w trudnych sytuacjach w zarządzaniu
Szkolenia dla kadry kierowniczej
ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM SPRZEDAŻOWYM - jak kierować handlowcami i motywować ich, by osiągali cele

Program partnerski VIDI

Zbuduj swoją niezależność finansową, dzięki swoim kontaktom.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami uczestnictwa w programie
Szczegóły programu

Kontakt

ul. P. Skargi 6B

44-337 Jastrzębie-Zdrój

NIP: 651-102-47-89

Formularz kontaktowy

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać telefon kontaktowy
Proszę podać adres e-mail
Proszę wpisać treść wiadomości
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest wymagana do przesłania zapytania.
© VIDI - Centrum Rozwoju Kadr. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WirtuoziKodu.pl